EN

اینجسکو

شرکت آتیلا پارت نیرو در زمینه حفاظت در برابر صاعقه، نماینده انحصاري محصولات شرکت اسپانیایی اینجسکو - INGESCO- در ايران (IRAN) می باشد. شرکت اینجسکو فعالیت خود را در زمینه سیستم های حفاظت در برابر صاعقه از سال 1973 آغاز نموده است.

گستره تولیدات این شرکت شامل تجهیزات حفاظت در برابر صاعقه (External Protection)و اثرات ناشی از آن(Surge Protection) ، محصولات پیشگیری و هشدار در برابر صاعقه(Prevention)، تجهیزات ارتینگ و قطعات مورد نیاز جانبی می شود. این شرکت در راستای تولید با کیفیت محصول دارای آزمایشگاه تخصصی فشار قوی LABELEC جهت تست و آزمایش محصولات می باشد. تولید صاعقه گیر اكتيو ESE(Early Streamer Emission) در 3 تیپ و14 مدل متفاوت گویای تنوع محصولات و توانمندی این شرکت می باشد. لازم به ذکر است که اینجسکو بیش از 90 محصول تولیدی جانبی نیز دارد و از محصولاتی که این شرکت را از سایر تولید کنندگان متمایز می سازد، دستگاههای هشدار دهنده و آشکار ساز صاعقه قبل از اصابت می باشند.

اینجسکو با داشتن گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2008در تولید ، فروش و تست محصولات حفاظت و هشدار در برابر صاعقه،  یکی از بزرگترین تولید کنندگان این محصول در جهان به شمار می رود به طوریکه محصولات این شرکت به بیش از 40 کشور صادر می شود و تا کنون بیش از 50000 دستگاه صاعقه گیر اینجسکو تنها توسط این شرکت در کشور اسپانیا نصب شده است. گفتنی است تمامی محصولات تولیدی اینجسکو مطابق با استانداردهای NFC 17-102 ، UNE 21186 ، EN 50164و IEC 62305 بوده و دارای تائیدیه ساخت از موسسه استاندارد بین المللی BVI و نیز CE اروپا می باشند که به این ترتیب کیفیت آنها تضمین شده و دارای گارانتی 5 ساله پس از نصب می باشند.

برای مشاهده گواهینامه توزیع محصولات آتیلا پارت نیرو اینجا کلیک کنید.

جهت آشنایی بیشتر با محصولات و خدمات شرکت اینجسکو و صاعقه گیر Ingesco اینجا کلیک کنید.

 
ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست